електронне торгове обладнання

supermarket

Програмне забезпечення

Poster — хмарна каса для кафе і крамниць на iPad, яка впроваджується за 15 хвилин і економить ваш час і гроші.
Для реєстрації потрібно перейти по адресі - http://joinposter.com/?ref=lviv

Автоматизація діяльності закладів громадського харчування. Розробка калькуляційних карт, проведення інвентаризацій, аналіз продажу страв, адміністрування роботи обслуговуючого персоналу, звітні форми.

Програмний комплекс, що забезпечує облік та контроль в магазинах та супермаркетах. Підключення РРО, програмування ваги, продаж товарів по штрихкодах, облік витрат, контроль руху коштів, аналіз діяльності магазину.

Рішення GMS Ресторан є галузевим рішенням на основі системи управління підприємством GMS Office Tools 3.8. Це великий, потужний продукт який з успіхом вирішує завдання як невеликих закладів так і великих мереж. Платформа GMS Office Tools 3.8 відкриває можливості для гнучкої адаптації рішення та його розвитку, тому GMS Ресторан - єдиний програмний продукт, який може якісно вирішувати завдання підприємств з нестандартними і змішаними бізнес-процесами. Наприклад, стає можливим поєднати в єдиній системі управління супермаркет (магазин) і ресторан, і обидва напрямки будуть працювати однаково ефективно.

Рішення GMS Бутик - розроблено на основі системи управління підприємством GMS OfficeTools 3.8. Платформа відкриває можливості для розвитку рішення та його гнучкої адаптації під специфіку бізнес-процесів замовника. Це великий і потужний програмний продукт, який з успіхом вирішує завдання як невеликих магазинів, так і великих мереж.