електронне торгове обладнання

Фіскальні реєстратори

МІНІ-ФП 82.01 - стаціонарний фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі (КСЕФ). Має вбудований GSM / GPRS-модем і можливість проводового підключення до інтернету через Ethernet. Для точок продажів з великим потоком покупців.

МІНІ-ФП81.01 - фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM / GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для проводового підключення до інтернету. Працює з великою базою товарів.

МІНІ-ФП54.01 - портативний фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM / GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для проводового підключення до інтернету. Працює з великою базою товарів.

Короткі властивості:
DATECS FP-3530T є популярним рішенням для установ торгівлі, громадського харчування і сфери послуг. Короткі характеристики: товарів для програмування: 14800 • 16 рядків / сек • 35 симв / рядку (48 для найменувань товару) • підключення ПК, грошового ящика, індикатора клієнта • ширина чекової стрічки 57,5 ​​± 0,5

В Україні з'явився фіскальний принтер на технологічній платформі NCR, що увібрала в себе весь досвід світової індустрії друку та 20-річний досвід SystemGroup, лідера автоматизації роздрібної торгівлі і виробництва фіскальної техніки в Україні.

Реєстратор Datecs FP -7197 створений експертами SystemGroup для роздрібних магазинів і мереж, і розроблений спільно з ними.

Реєстратор Datecsc FP-510створений експертами SystemGroup спеціально під вимоги ринку HoReCa, і розроблений спільно з ними. Ми провели глибоке дослідження потреб і планів розвитку бізнесу HoReCa сьогодні і на перспективу, і реалізували всі мрії клієнтів у новому фіскальному реєстраторі із зовсім іншим рівнем функціональності, ергономіки та сервісу.

Реєстратор Datecsc FP-T88 розроблений спеціально для роздрібних магазинів і мереж. При розробці апарату було проведено дослідження потреб і планів розвитку бізнесу магазинів і мереж сьогодні і на перспективу. Всі побажання клієнтів реалізовані в новому фіскальному реєстраторі із зовсім іншим рівнем функціональності, ергономіки та сервісу.
Фіскальний реєстратор включений в ДержРеєстр РРО України

Datecs FP-320 - реєстратор розрахункових операцій з широкою сферою застосування. Він підійде для автоматизації робочого месця касира в магазині ( в т.ч. інтернет-магазині), сфері послуг, аптеці, ломбарді, кафе та інших закладах торгівлі і HORECA. Відмінний набір функцій, висока якість друку, надійність і розширені можливості - цей фіскальний реєстратор порадує Вас своїми можливостями і ціною.

Фіскальний реєстратор Datecs СМР-10М розроблявся спеціально під вимоги мобільної торгівлі та інтернет-магазинів. Цей переносний РРО – кращий на ринку України по компактності, ергономіці, захищеності конструкції, має прорезинений корпус, невелику вагу та кліпсу для носіння на поясі – роблять пристрій по-справжньому мобільним та зручним в користуванні.