електронне торгове обладнання

supermarket

Фіскальна техніка

Відповідність законодавчим вимогам 2015 р.
Контрольна стрічка в електронній формі (КCЕФ): не потрібно зберігати паперову контрольну стрічку
Надійність і висока якість виготовлення: напрацювання на відмову 60 млн. рядків
8-рядковий інтерактивний дисплей з індикацією стану мережі
Підключення ПК, ваг, сканера ШК, індикатора покупця, банківського терміналу
Зручне програмування товарів за допомогою ПК
Інтуїтивний і інформативний інтерфейс
Можливість віддаленого адміністрування
Передача даних в ДФС за допомогою провідного (Ethernet) або безпровідного зв'язку (GPRS)
Гарантія: 18 міс.

MINI-T400МЕ – портативний касовий апарат со вбудованним GSM/GPRS-модемом и с расширенними функциональними возможностями.

MINI-T61.01 – стаціонарний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі, вбудованим GSM/GPRS-модемом та зчитувачем магнітних карт. Має Ethernet-порт для дротового підключення до інтернету.

MINI-T 400МЕ — портативний касовий апарат з контрольною стрічкою в електронній формі та можливостями передачі даних по бездротовим каналам зв’язу (GPRS).

Касовий апарат MINI-T400МЕ має контрасний графічний екран, надійний механізм друку (SEIKO, Япония), клавіатуру з підвищеною зносостійкістю та акумуляторну батарею, що забезпечує тривалу роботу без підключення до електромережі

МІНІ-ФП 82.01 - стаціонарний фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі (КСЕФ). Має вбудований GSM / GPRS-модем і можливість проводового підключення до інтернету через Ethernet. Для точок продажів з великим потоком покупців.

МІНІ-ФП81.01 - фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM / GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для проводового підключення до інтернету. Працює з великою базою товарів.

МІНІ-ФП54.01 - портативний фіскальний реєстратор з контрольною стрічкою в електронній формі та вбудованим GSM / GPRS-модемом. Має Ethernet-порт для проводового підключення до інтернету. Працює з великою базою товарів.

Короткі властивості:
DATECS FP-3530T є популярним рішенням для установ торгівлі, громадського харчування і сфери послуг. Короткі характеристики: товарів для програмування: 14800 • 16 рядків / сек • 35 симв / рядку (48 для найменувань товару) • підключення ПК, грошового ящика, індикатора клієнта • ширина чекової стрічки 57,5 ​​± 0,5

В Україні з'явився фіскальний принтер на технологічній платформі NCR, що увібрала в себе весь досвід світової індустрії друку та 20-річний досвід SystemGroup, лідера автоматизації роздрібної торгівлі і виробництва фіскальної техніки в Україні.

Реєстратор Datecs FP -7197 створений експертами SystemGroup для роздрібних магазинів і мереж, і розроблений спільно з ними.

Реєстратор Datecsc FP-510створений експертами SystemGroup спеціально під вимоги ринку HoReCa, і розроблений спільно з ними. Ми провели глибоке дослідження потреб і планів розвитку бізнесу HoReCa сьогодні і на перспективу, і реалізували всі мрії клієнтів у новому фіскальному реєстраторі із зовсім іншим рівнем функціональності, ергономіки та сервісу.