електронне торгове обладнання

aboutus
Підприємство "Цвітова Сервіс" одне з перших, що починали впровадження в нашій державі фіскальної техніки, тобто контрольно-касових апаратів.

Перший касовий апарат було продано у 1993 році.

Діяльність нашої компанії заключається в інтеграції та комплексній автоматизації торгових та виробничих процесів, а також впровадження високотехнологічного електронного устаткування в сфері торгівлі, громадського харчування, послуг і виробництва. Для VIP-клієнтів ми пропонуємо кваліфіковану розробку довгострокових програм і комплексних проектів, направлених на повне оснащення об'єктів торгівлі.

Основні напрямки торгової діяльності

  • касове обладнання: більше 40 назв РРО (реєстраторів розрахункових операцій), фіскальні принтери, таксометри, комплекси для АЗС;
  • ваги електронні: торгові, порційні, лабораторні, побутові;
  • обладнання для роботи зі штрих-кодами: більше десяти найменувань сканерів, термо-, термотрансферні принтери, термінали збору даних;
  • банківське обладнання: РРО для пунктів обміну валют, купюролічильні та монетолічильні машини, детектори гривні та валюти, знищувачі документів, різаки;
  • обладнання для маркування товару: етикет-пістолети;
  • розхідні матеріали: якісна касова стрічка для всіх типів РРО, етикет-стрічка, картріджі для РРО, термоетикетка для ваг з чекодруком, та принтерів;
  • впровадження програмного забезпечення сторонніх виробників і власні розробки.
Наше підприємство з самого початку приділяло величезну увагу сервісно-технічній підтримці обладнання, яке ми продаємо. Для забезпечення швидкого реагування сервісна служба працює в суботу, має автомобільний парк, укомплектована мобільними телефонами. Термін реагування на виклик (в залежності від умов угоди) від 2 до 24 годин.

Підприємство має спеціалістів, які постійно проводять навчання персоналу клієнта роботі на конкретному виді обладнання, як на території підприємства, так і у клієнта. Завдяки високому рівню наших спеціалістів, ними проводиться навчання інженерів інших сервісних центрів.

Наше підприємство ретельно слідкує за якістю обладнання яке продає та рівнем сервісного обслуговування. Для цього проводиться навчання та додаткова підготовка спеціалістів центру у виробників, забезпечення інженерів технологічним обладнанням високого класу та необхідною документацією.

Нашою відмінною особливістю на ринку є те, що ми не тільки обслуговуємо і ремонтуємо, а також надаємо консультації, поради по придбанню та реєстрації фіскальної техніки.

Ще один важливий фактор, завдяки якому багато клієнтів роблять вибір на користь нашого підприємства є те, що ми відносимся до числа тих небагатьох фірм, які не тільки надають і обслуговують готові банальні рішення що існують на ринку, а розробляють нові рішення тих проблем, які ставить клієнт перед нами.