електронне торгове обладнання

Недорогий і компактний принтер - ідеальне поєднання ціни та міцної і надійної конструкції.

Короткі характеристики: Термодрук / 203dpi / 108мм / швидкість 102 мм/сек / USB / добове навантаження +3000 етикеток в день.

Принтер TDP-244 являє собою нову версію економічних принтерів від виробника TSC. Цей недорогий компактний принтер - ідеальне поєднання ціни та міцною і надійною конструкції.

Модель принтера TDP-244 створена на базі популярного (продано більше 100 000 одиниць) термопринтера TDP-245 Plus, але більш економічний варіант із збереженою надійної архітектурою.

Це недорогий компактний принтер друку етикеток з шириною друку 102 мм/сек, з роздільною здатністю друку 203 dpi і підключенням через USB 2.0 в добу може віддрукувати +4000 етикеток.

Дизайн принтера етикеток гарантує зручність в експлуатації:
  • Верхня панель відкидається цілком, відкриваючи вільний доступ до відсіку для етикеток
  • Рулони етикеток можна встановлювати до 127 мм в діаметрі
  • Датчик етикеток з налаштовуючим положенням
  • Датчик відкритої друкуючої головки - вже в комплекті
  • Драйвери принтера TDP-244 сумісні з усіма версіями Windows, включаючи Windows 7 і Server 2003. І навіть з популярними версіями Linux.
 
Технологія TSPL-EZ інтегрована і дуже зручна у використанні, адже дозволяє просто замінювати будь-який принтер з мовою управління EPL2 або ZPL (Eltron, Zebra), принтером TSC. Просто підключіть його, замість такого принтера і все запрацює без додаткових налаштувань.