електронне торгове обладнання

Маючи розширену функціональність і швидкість друку 102 мм в секунду, ці принтери працюють виключно швидко та ефективно.
Стислі характеристики: Термодрук, 203 dpi, 58 мм, швидкість 102 мм/сек , EPL и ZPL, добове навантаження 3000 етикеток в день

Для того, щоб нанести штриховий код на ту чи іншу упаковку, існує два принцово різних шляхи. Перший полягає у тому, що штриховий код наноситься у типографії, де штрих код на упаковку друкується. Для тиражів у мільйон примірників альтернативи не існує. Але як бути, якщо потрібні десятки чи сотні тисяч, або просто десятки, сотні, одиниці різних етикеток з штрих кодом? У цьому випадку значно зручніше йти по другому шляху – самостійно друкувати етикетку.

Розміри принтерів Zebra LР2824 Plus невеликі, однак, цього ніяк не скажеш про іхні можливості. Маючи розширені функціональність та швидкість друку 102 мм в секунду, ці принтери працюють виключно швидко і дуже ефективно. Більше того, вони можуть здійснювати друк на найрізноманітніших матеріалах, тому їх можна зручно використовувати для друку чеків, квитанцій та етикеток, а також направлень до лікаря. Ширина принтера усього 107 мм, тому не дивно, що цей принтер може бути встановлений практично у будь-якому місці. Високий рівень надійності, ефективності та компактні розміри дозволяють використовувати ці принтери в медичному обслуговуванні, в роздрібній торгівлі та в сфері готельного бизнесу   ідеальний вибір невеликого принтера, готового для вирішення великих задач.

Міцна конструкція ABS з подвійними стінками надійно захищає механізм друку. Ці недорогі принтери мають переваги більш великих систем друку, при цьому функції налаштування і управління роботою принтерів є доступними будь-якому початківцю-користувачу.

Термопринтери LP2824 Plus, відрізняються низькою ціною, отримали широке розповсюдження в торгівлі і офісних застосуваннях.

Технічні характеристики
МЦед друку

Термодрук

Максимальна ширина друку

56 мм

Максимальная довжина друку

991 мм

Діаметр втулки рулона

12,7мм

Пам’ять

4Mб Flash; 8Мб SDRAM

Роздільність друку

203 dpi

Швидкість друку

102мм/сек

Інтерфейс

RS-232, DB-9, Centronics, двонаправлений USB1.1

Робоча температура

5° до 41°C

Температура зберігання

-40°С до +60°С

Програмне забезпеченняZebraDesigner

ZebraDesigner Pro

ZebraNet Bridge Enterprise

Дротові/мережеві підключення

ZebraNet PrintServer – зовнішній або внутрішній (для паралельного порта – зовнішній PrintServer)

Послідовний порт RS-232 (DB9) и USB v1.1

Паралельний порт(Centronics)

Вбудоване програмне забезпечення

EPL, EPL2, EPL– сторінковий режим доступу до пам’яті, Line Mode, ZPL, ZPL II

Типи друкованих штрих кодів

Лінійні штрих коди:Codabar, Code 39, Code 11 (ZPL), Code 93, Code 128 з версіями А/В/С та UCC Case C Codes, EAN-8, EAN-13, UCC/EAN-128, Logmars, MSI, Planet Code, Plessey, Postnet, Standart 2-of-5, UPC-A, UPC-E, EAN-8 и EAN-13 з 2 або 5 цифровими зображеннями, Japanese Postnet, German Post Code, RSS-14, MSI-3, UPC-A и UPC-E з 2 або 5 цифровими зображеннями (ZPL)

Двомірні штрих коди: Codablock (ZPL), Code 49 (ZPL), Data Matrix, MaxiCode, Micro PDF417, PDF417, QR Code (азіатська версія принтера),

RSS/GS1 DataBar family (12 штрих кодов), Aztec

Додаткові опції та аксесуари
Internal ZebraNet PrintServer II для Ethernet зв’язку

Додаткова флеш-пам’ять - 64MB

Обрізувач

Відділювач етикетки від підложки (сенсорний)

Набор шрифтів – набори для азіатських мов та міжнародні набори шрифтів

Екранна клавіатура KDU Plus и KDU для автономних рішень друку

ZBI 2.0 – оновлення конфігурацій на месці

Гарантія

На друкуючу головку – 3 месяці;

На принтер – 1 рік

Розміри

111 мм x 216 мм x 176 мм

Вага

1,2 кг