електронне торгове обладнання

Доступний принтер с високою роздільною здатністю друку 300 dpi. Надійний, простий в експлуатації і дозволяє еффективно використовувати разхідні материали.
Стислі характеристики: Термо и термотрасферний друк, 300 dpi, 104 мм, 102 мм/сек, USB, RS-232, добове навантаження 3000 етикеток в день

TSC TA300 – новий 4-дюймовий настільний принтер від компанії TSC Auto ID Technology з термотрансферним друком. Даний принтер входить в серію, яка є третьою в компанії TSC, і призначана мінімізувати витрати на розхідні материали, шляхом використання намотування фарбуючої стрічки довжиною 300 м на дюймовій втулці.

Принтер TA300 є доступним по цені і друкує з   розділенням 300 dpi. Він надійний і простий у завантаженні расхідних матеріалів, подтримує більше опцій і дозволяє більш рентабельно и еффективно використовувати розхідні материали.

Принтер TA300 має два надійних мотора з механічним приводом. Для друку додаткового обсягу етикеток користувач може використовувати зовнішній підмотувач, який дає можливість принтеру TA300 легко завантажувати рулони етикеток з діаметром 203 мм, які звичайно використовуються у вартісних промислових принтерах.

Принтер легко налаштувати и використовувати, він здатний друкувати широкий спектр етикеток, починаючи с перевізних етикеток і закінчуючи етикетками та бірками для виробів загального призначення. Принтер ідеально підходить для використання в майстернях по ремонту автомобілій, для маркування перевізних контейнерів, в торгових центрах, складських приміщеннях для полегшення інвентаризації та в інших сферах застосування настольних принтерів.