електронне торгове обладнання

Принтер с підвищеною якістю друку (300 dpi).

Стислі характеристики: Термотрансферний друк, 300dpi, 106мм, швидкість до 127мм/сек, USB, RS-232, LPT, добованавантаження 6000 Етикеток в день


Успадкував корпус з подвійного шару ударстійкого пластика та інновациону двохмоторну компоновку двигунів: оремий двигун для приводу рулона стрічки з етикетками та окремий двигун для приводу рулона з стрічкою, що фарбує. Крім можливості збільшення рекомендованого денного обсягу друку до 6000 етикеток, принтер малошумний у порівнянні з аналогами.

Принтер TTP-345 має підвищену якість друку – роздільна здатність його друкуючої головки складає 300 dpi (а не 203, як у стандартних моделях). Саме це дає йому безспірну перевагу, Якщо вам необхідно:
  • Друкувати не тільки лінейні, але й двомірні штрих коди (PDF417, Datamatrix, QR Code, MaxiCode и др.). При друці таких штрих кодів при стандартній роздільній здатності може з’являтися ефект змазування, що призводить до нечитання коду сканером.
  • Друкувати багато текстової інформації на етикетці та/або розміри тексту малі (5 и менее кеглів). Роздільна здатність 203 dpi оптимально при друку текстів з висотою шрифта від 7 кеглів та більше.
  • Друкувати на нейлонових вшивних ярликах
 
Зручність в обслуговуванні
TTP-345 сконструйований таким чином, що вам більше не знадобиться везти його в сервісний центр для заміни термоголовки чи резинового вала, що виробили свій ресурс – замінить друкуючу головку та/або ведчий резиновий вал можуть ваші співробітники за пару хвилин. Наглядна відеоінструкція – в комплекті.

Дана модель принтера доступна також в модифікации TTP-345 Ethernet
 
* Гарантія: 2 роки на принтер і 1 рік (чи 25 см пробігу) на термоголовку.