електронне торгове обладнання

supermarket
Модуль GPS-моніторингу системи Logist.ua дозволяє відслідковувати в режимі реального часу рух транспорту та хід виконання рейсів (в т.ч. по подіях, зафіксованим датчиками) і при необхідності коректувати дії водіїв. Стеження здійснюється на основі GPS-технологій,, із застосуванням спеціалізованого трекінгового обладнання або без нього.

Функції модуля GPS-моніторингу:
 • Отримання і перегляд інформації по фактичних рейсах
 • Інформування про події
 • Порівняння фактичних даних із запланованими
 • Стеження за виконуваними рейсами
 • Коригування плану рейсів
 • Обмін повідомленнями з водієм

gps 1 1
Стеження за машиною в модулі моніторингу

Відстеження в режимі план/факт дозволяє простежувати хід рейсу, оцінювати затримки в часі або відхилення від маршруту, припиняти нецільове використання транспорту.
Також користувач має можливість завантажити рейс з архіву для перегляду.

gps 1 2
Проект планування, підвантажений в модуль моніторингу

Інформування по події

Для того, щоб позбавити оператора від необхідності постійно відстежувати стан транспорту, в модулі моніторингу Logist.ua реалізована можливість генерації повідомлень оператору за подією. Інформація про подію формується на основі датчиків; можливі події:
 • перевищення швидкості
 • в'їзд/виїзд із зони
 • відхилення від рейсу
 • відвідування точки рейсу
 • зміна стану вантажу, торгової точки або рейсу
 • відкриття/закриття дверей
 • включення/виключення двигуна
 • температура в рефрижераторі і т.д.

Як працює GPS-відстеження Logist.ua

Принцип роботи модуля GPS-моніторингу Logist.ua заснований на відстеженні місцезнаходження автотранспорту і агентів за допомогою GPS-технологій.

Склад рішення:
 • Спеціалізоване GPS-обладнання на автомобіль
 • Програма аналізу та контролю перевезень
 • Карта місцевості з GPS-прив'язкою

За допомогою підключення додаткових датчиків до GPS-пристроїв, встановленим на автомобілях, користувач має можливість стежити за станом автомобіля і подіями.
Це все дозволяє істотно знизити витрати на ПММ (до 30%) за рахунок виключення несанкціонованих поїздок, відхилень від маршруту, відбору палива і т.д.

Як реалізувати моніторинг без додаткового обладнання?

Модуль «Мобільний Моніторинг» розширює функціональність модулів Logist.ua «Моніторинг» і «WEB Моніторинг» і дає можливість реалізувати відстеження, не вдаючись до GPS-трекерів. Це дозволяє, зокрема, заощадити на придбанні обладнання, що особливо зручно, коли мова йде про пересування співробітників: кур'єрів, агентів та ін., де застосування GPS-трекерів обмежене або неможливе.
Замість GPS-обладнання можна використовувати мобільний пристрій (телефон, планшет та ін.) і мобільний модуль Logist.ua «Мобільний Моніторинг». Завдяки цьому додатку пристрій зможе отримувати свої координати за допомогою технологій GPS або LBS (за допомогою GSM-і WiFi технологій) і відправляти дані про них через GSM / GPRS / EDGE або Wi-Fi-доступ до Інтернет.


                                                                  WEB моніторинг

Модуль Logist.ua Web-моніторинг призначений для відстеження руху транспорту і подій, що з ним відбуваються в режимі реального часу, при цьому доступ до інформації може бути отриманий з будь-якого місця через веб-інтерфейс.
Відстеження відбувається на базі GPS-технологій з використанням трекерів і датчиків. Треки руху транспорту відображаються на електронній карті:

gps 2 1

При використанні датчиків модуль "Logist.ua Web-Моніторинг" надає повний звіт і статистику руху.

gps 2 2

Моніторинг без додаткового обладнання

Також можна замість GPS-обладнання використовувати мобільний модуль Logist.ua «Мобільний Моніторинг» у поєднанні з мобільним пристроєм (смартфон та інші), які будуть через додаток отримувати свої координати по GPS технологіям, LBS (технології GSM, WiFi) і відправляти дані про своє місцезнаходження через GSM / GPRS / EDGE або Wi-Fi Інтернет.
Модуль «Мобільний Моніторинг» доповнює функції модулів Logist.ua «Моніторинг» і «WEB Моніторинг» і дозволяє здійснювати відстеження без GPS-трекерів. Це дозволяє економити на придбанні обладнання, а також здійснювати моніторинг для контролю кур'єрів, агентів, коли використання GPS-трекерів ускладнено або неможливо.


                                                                  Mobile Моніторинг

Модуль «Mobile Моніторинг» розширює функціональність модулів Logist.ua «Моніторинг» і «WEB Моніторинг» і дає можливість реалізувати відстеження, не вдаючись до GPS-трекерів. Це дозволяє, зокрема, заощадити на придбанні обладнання і особливо зручно, коли мова йде про пересування співробітників: кур'єрів, агентів та ін., де застосування GPS-трекерів обмежене або неможливе.

gps 3 1
gps 3 2
gps 3 3


                                                                  Обладнання для GPS-моніторингу

GPS-трекери і датчики подій, що встановлюються на автомобілі або вантажі - саме той апаратний елемент Logist.ua, який дозволяє реалізовувати відстеження переміщень і подій, що відбуваються з автомобілем.
Дані, що надаються трекерами і датчиками, передаються за допомогою GSM / GPRS / EDGE зв'язку на сервер, де вони аналізуються модулями Logist.UA "Моніторинг" або "WEB Моніторинг" і в наочному вигляді відображаються на карті, у зведених таблицях і звітах.

GPS-трекери

gps 4 1   3S-8U2GX

Навігаційний модуль «3S-8U2GX» використовується для вирішення завдань навігації, дистанційного керування і контролю за транспортним засобом, а також в якості додаткового пристрою до охоронної сигналізації.


gps 4 2 BI 910 TREK

Термінал орієнтований на моніторинг вантажного автотранспорту, сільськогосподарської і залізничної техніки, і в місцях, де є необхідність контролювати велику кількість датчиків одночасно.


gps 4 3 BI 920 TREK

На відміну від BI 910 TREK, має вбудовані антени, що дозволяє виробляти більш приховану установку на об'єкті. Термінал орієнтований на моніторинг об'єктів, в яких є необхідність контролювати велику кількість датчиків одночасно.


gps 4 4 BI 864 TREK v.2

Радіотермінал «BI 864 TREK v.2» застосовується для вирішення завдань навігації, дистанційного керування і контролю стану транспортних засобів або інших віддалених об'єктів. Також має можливість підключення додаткових датчиків.


gps 4 5 BI 820 TREK

Пристрій орієнтований на моніторинг автотранспорту, без необхідності підключення великої кількості спеціалізованих датчиків. Новинка дозволяє не тільки надавати якісний трекінг, але і контролювати роботу запалювання, датчиків рівня палива та інших периферійних пристроїв.


gps 4 6 BI 868 TREK

Радіотермінал «BI 868 TREK» застосовується для вирішення завдань навігації, дистанційного керування і контролю стану транспортних засобів або інших віддалених об'єктів. На відміну від BI 864 TREK v.2, термінал призначений виключно для стеження і контролю за пересувними об'єктами, без можливості підключення додаткових датчиків.


gps 4 7   BI 310 "CICADA"

Призначений для визначення і передачі користувачеві точних GPS і LBC координат, у разі необхідності визначити місце розташування викраденого чи втраченого транспортного засобу, цінного вантажу, дорогого устаткування або інших активів.Датчики

gps 5 1 Ємнісний датчик палива RS 232 / RS 485
для вимірювання дизельного і бензинового об'єму

Довжина: 700-2000 мм.
Вибухозахищеність: 1ExsiaIICT6 X
Похибка: +-5%
Діапазон: -40 - +75 С.
Виробник: Україна


gps 5 2 Датчик температури
для повітряних середовищ

Довжина: 5, 10, 15 метрів.
Діапазон: -40 - +75 С.
Похибка: +-1С.
Виробник: Україна


gps 5 3 Датчик температури
для вимірювання температури рідин

Довжина: 1-20 метрів.
Діапазон: -45 - +200 С.
Похибка: +-0,5 С.
Виробник: Україна