електронне торгове обладнання

1200g-2USB-1 - забезпечує високоефективне сканування практично будь-яких лінійних штрих кодів, включаючи штрих коди низької якості і пошкоджені штрих коди.
Стислі характеристики: Інтерфейс USB, 100 скан./сек. (cо стендом), 1D

Honeywell Voyager® 1200g забезпечує високоефективе сканування практично будь-яких лінійних штрих кодів, включаючи штрих коди низької якості і пошкоджені штрих коди.

Voyager 1200g розроблений із врахуванням вимог по скороченню часу простою і зниженню витрат на обслуговування, тому він містить друковану плату, встановлену на спеціальних амортизаторах, що дозволяє поліпшити захист від ударів. Утоплена кнопка, захищена спеціальним гумовим виступом, знижує ймовірність пошкодження при випадковому падінні. Додаткова довговічність сканера забезпечуєся захищеності, стійким до подряпин скляним вікном з класом захисту IP42. Витримує множинні падіння з висоти 1,5 м. Сканер має підвищену пропускну здатність Завдяки застосуванню функцій виявлення об'єктів, автоматичного визначення установки на підставку і налаштування конфігурації. Підтримує декілька інтерфейсів. Наявність технології CodeGate® CodeGate® дозволяє оператору переконатися в правильності сканування потрібного коду до передачі данних, что забезпечує ефективність застосування цього сканера для сканування з меню.