електронне торгове обладнання

Просте рішення для лазерного зчитування на стандартних відстанях.
Стислі характеристики: 1D, Без інтерфейсного кабеля, 100 скан./сек.(зі стендом)

Серія сканерів Datalogic QuickScan чудово збалансована за усіма параметрами ручних сканерів. Модель початкового рівня, сканер Datalogic QuickScan QD2300 –  просте рішення для тех, кому потрібно використовувати лазерну технологію на стандартних відстанях зчитування.

Збільшений кут сканування дозволяє зчитувати більш довгі штрих коди з коротшої відстані. Маленький та легкий сканер відмінно підходить для роботи в торгівле та офісі, його ергономічний дизайн зручний для повсякденної роботи. Сканер штрих кода Datalogic QuickScan L надійно читає етикетки та розпізнає великий набір популярних символік, включаючи основні 1D коди та лінійні коди GS1 DataBar™.

Сканер Datalogic QuickScan QD2300 є мультиінтерфейсним та стикується із більшістю розповсюджених терміналів.

Модель Datalogic QuickScan QD2300 була розроблена із врахуванням вимог до високої надійності. Cканер Datalogic QuickScan QD2300 був спеціально розроблений з можливістью додатково замовити набір скляних фільтрів зчитувача для легкої заміни на месці при необхідності, не потребуючи послуг сервісного центра. Запас скляних фільтрів гарантує роботоздатність сканера на протязі усього терміну життя сканера і суттєво знижує витрати на сервіс.